Naše pocity z Hydrosilvestru - nečekané

Kapela Něcomezi si zahrála na Hydrosilvestru, který pořádá Fakulta stavební Vysokého učení technického v Brně vždy na konci tzv. hydrologického roku.

Letos, přesněji 31.10.2018, to bylo již po osmé za sebou -  takže kulatiny! Zeptali jsme se sami sebe, jak se nám akce líbila. Přinášíme Vám náš první Něcomezi rozhovorem a dialogem (mezi 12 očima).

Ladi, začni. Jsi nejvyšší, stojíš uprostřed dění, měl jsi Hydrosilvestr jako na dlani. Jaké z toho celého máš pocity?

Laďa: Co víc si kapela může přát, než skvělého organizátora, zvukaře a skvěle se bavící a texty zpívající lidi pod pódiem - wau.

Mira, bubeník, bez velkého zaváhání bezprostředně reaguje a doplňuje..

Mira:Hydrosilvestr veliké překvapení jako pro nového člena kapely. Parádní atmosféra, super zvuk, lidi pařili, znali texty a tančili od prvních tónů. Moc jsem si to užil a doufám že za rok zas?:)

Všichni ostatní souhlasí a přikyvují. Nicméně i Vaša, klávesák a akordeóňák, chce přispět svou troškou do mlýna.

Venca: Brno je pro mě srdcovka, a hrát pro partu super lidí, kteří se rádi baví a sami dělají show pro svoje kámoše je pecka. Hydráč mě nikdy neomrzí. Roztančenej kotel, skvělej zvuk, světla, divoká atmosféra v klubu.... prostě super koncert. Jsem moc vděčný všem fanouškům i všem, kteří nás slyšeli poprvé a rádi si zatančili. A doufám, že se zase někdy potkáme na nějakým koncíku

Zápis nestíhá zpracovávat Mišák, Něco mezi pozounistou a panem učitelem. Až dopsal poznámky výše rozepsané, sám na to reaguje.

Miša: Letošní "Hydráč" nezklamal. My se s kapelou už tradičně těšíme na akce, které pořádají studenti z Fakulty stavební VUT v Brně, protože jak se říká "jaké si to uděláš, takové to máš". A oni si to studenti udělají pokaždé skvělé - od A do Z. Skvělé publikum, skvělá, nálada, atmosféra, párty... jen ta rána jsou trošku náročnější:) Na letošním Hydrosilvestru jsme si otestovali přímo na studentech, jestli se jim bude zamlouvat projekce textů na naše pozadí (plocha za pódiem). Osvědčilo se. Prezentacím ZDAR a Hydrosilvestru JAKBYSMETZDAR

No a poslední, kdo se rozhovoru účastnil (Radim, kytarista, měl pracovní povinnosti), je Feďa - hlavní zpěv a hlavní basa.

Feďa: Po roce opět vydařená akcička, už teď se těším na přes rok! Hodně lidí, dobrej zvuk s naším Něcomezi výkonem vytvořil super atmosféru

Takže přátelé, kamarádi, fanoušci a fanynky - děkujeme za letošní ročník a budeme se snad zase těšit za rok!

Redakce Něcomezi